| cristina_3212 a întrebat:

Imi place de un baiat.este mai mare decat mine cu un an. El da semne ca ma place:ma ia in brate, imi zice ca daca nu am unde sa stau sa ma asez la el in brate, etc.Cand e cu un prieten de al lui nu mai face asa... Mie imi place mult de el dar nu stiu daca el ma place. Spuneti-mi si mie cum sa aflu daca ma place si cum sa il fac pe el sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mynewlifestyle a răspuns:

Este mai timid oricum asta fata de prietenii lui deoarece stie ca ei vor mai face glume pe seama lui ca sunteti impreuna si toate celehappy dar probabil dupa cum ai spus ca reactioneaza cand esti tu cu el e clar ca te place dar nu stie cum sa ti-o spunahappy fa tu primul pas iti garantez ca merita

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti in plan serios cu el si te uiti in fata lui, il intrebi daca te iubeste cu adevarat si vezi pe unde ii zboara ochii cand iti spune.

| MMihai a răspuns:

Poate se joacă! Poate că vrea sex! Ce să îți zic, dacă nu știu ce vârsta aveți?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Este el mai timid si cand este cu cineva ii este rusine dar tu cand esti singura cu el il intrebi de ce procedeaza asa. vorbind lumea se intelege. fundita?