| Corinaa2013 a întrebat:

Imi place de un baiat.Eu i-am spus ca il iubesc si apoi l-am intrebat daca si el ma place, si mi-a zis ca 5% (asta a fost in septembrie) si luna trecuta ma trata ca oricine,apoi cateva zile nu a vrut sa ma vada, nu mai vorbea cu mine (nu stiu de ce).Dar recent mi-a dat add pe facebook si vorbim cu orele.Radem,povestim ce mai facem la scoala.Mai nou ma roaga sa vin la antrenamentele lui de fotbal,ne intalnim in fiecare seara si stam jumatate de ora si vorbim. Daca il rog sa vin undeva vine, daca se ia cineva de mine ma apara.Intrebarea mea este: "OARE CHIAR MA PLACE? ADICA MAI MULT DE 5%. voi ce ziceti? sau e doar din prietenie? sad Acum ma simt prost sa-l intreb iar cat la % ma place.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca te place mai mult decat ti a zis tie....continuati tot asa si poate se infiripa ceva frumos intre voi

1 răspuns:
| Noreasontosimle a răspuns:

Nu-l mai intreba! Eu nu as mai face-o. De fapt nu as fi facut o deloc. Pt k asa fac beietiioh go on cand o fata le spune sentimentele. Dar acum fi tu indiferenta si nu i arata asta. Trebuie sa te comporti cu el ca cu un amic si astfel ii starnesti curiozitatea. Se va interesa si va incerca sa afle asta. Si nisi atunci sa nu i arati. Daca va continua, inseamna ca e interesat de tinewinking bafta