| Corinaa2013 a întrebat:

Imi place de un baiat.Eu i-am spus ca il iubesc si apoi l-am intrebat daca si el ma place, si mi-a zis ca 5% (asta a fost in septembrie) si luna trecuta ma trata ca oricine, apoi cateva zile nu a vrut sa ma vada, nu mai vorbea cu mine (nu stiu de ce).Dar recent mi-a dat add pe facebook si vorbim cu orele.Radem,povestim ce mai facem la scoala.Mai nou ma roaga sa vin la antrenamentele lui de fotbal, ne intalnim in fiecare seara si stam jumatate de ora si vorbim. Daca il rog sa vin undeva vine, daca se ia cineva de mine ma apara.Intrebarea mea este: "OARE CHIAR MA PLACE? ADICA MAI MULT DE 5%. voi ce ziceti? sau e doar din prietenie? Acum ma simt prost sa-l intreb iar cat la % ma place. sad

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Clar te place smug siii sa nu mai ii zc ce simti pana nu te va lua in brate si te va saruta de cateva ori waiting lasa-l sa faca primul pas! si nu ilm intreba de rel etc cat te place daca te iubeste si porcarii d-astea! lasa sa vina tootul de la sine! noi de felul nostru incercam sa aflam suntem curiosi si etc, daca i-ai zis ca il placi si ca il iubesti crezi ca mai vrea sa afle cv? poate e pierdut in lumea lui fi un pic mai hotarata si savureaza si un pic din tupeu! sarutal, daca crezi ca poti fc asta! sau determinal pe el sa te sarute, provoacal! succes si nu fi naiva big hug! sa ma kemi la nunta :*

6 răspunsuri:
| eXpreSSss a răspuns:

Eh mai stai, daca baiatu a inceput cu 5% pana la sfarsitul anului posibil sa ajungi la 100% laughing

| neutrino a răspuns:

Nu te place si acum se joaca cu tine. Ai facut o mare prostie sa-l intrebi.

| Vix999 a răspuns:

Ce naiba e cu prostia asta cu : cat la suta? Asta e moda mai nou?
Tu stai atata cu un om care nu te intereseaza? Normal ca te place. Continua asa si poate in curand o sa se dezvolte o relatie intre voiwinking

| Irena97 a răspuns:

Sigur ca te place mai mult, e clar. Dar e clar ca si tu il placi de nu mai poti happy.
Nu are sens sa-l intrebi nimic de procente, purtarea lui spune totul.Du-te la antrenamente, la intalniri, si lasa lucrurile sa se intample de la sinehappy nu-l mai chestiona cu nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| Adryydream a răspuns:

Te place(nu stiu exact cat dar cu siguranta mult mai mult de 5 %)