| Medy_7637 a întrebat:

Imi place de un baiat fff dragut din clasa dar e cuplat cu BFF-ul meu :I dar m aflat ca nu se plac... ce sa fac...Please help me!

3 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Vb cu prietena ta si spune-i ca iti place de acel baiat si intreab-o daca ea simte ceva pentru el sau stau la misto. Daca iti este cea mia buna prietena o sa inteleaga si o sa iti zica adevarul.

| bombonica22 a răspuns:

Eu zic sa comunicati, comunicarea este cea mai buna metoda de a rezolva situatiile cu pricina. Du-te si vorbeste cu pr ta daca ea chiar il place si explica-i ca tu ai niste sentimente pentru. acel baiat si mai bine i-ai zis fata in fata acelui baiat asa am facut si eu si a fost foarte bine :* succes

| Medy_7637 explică:

Prietena mea a inteles si azis ca aricum nu-l place... dar nu stiu daca el ma place, ce sa fac ca sa aflu?