| Ioana990 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult,dar el este fitos si face parte dintr-un grup de smecheri. Uneori ma baga in seama cand nu ma astept:ma atinge,ma ridica pe sus,ma ia in poala lui,ma invarteste, ma intreaba daca plang. Problema lui este ca fetele il plac foarte mult si el le baga in seama (nu face faze din acestea cu ele cum am mentionat eu mai sus). Oare este atras de mine? Cum sa-l cuceresc?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omul e atras de toate fetele cum e si normal doar nu o sa vrea sa se insoare cu el, imbracate mai provocator si fa sex cu el ca tot veti ajunge

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Omul a vazut ca are lipici la fete. Nu te baga in nimic. Vei ajunge sa suferi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa-l cuceresti, pare ca te place, deci, fii tu insati si treaba merge de la sine!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca este atras de tine insa nu in modul in care ti-ai dori-o si tu. Chiar si daca vreodata vei reusi performanta sa-l cuceresti, este greu de admis ca ai avea sanse sa-l "dresezi" si sa-l transformi intr-un tip, serios si linistit. Prima data ar fi bine sa iti pui intrebarea daca ar merita efortul sa-ti pierzi inutil timpul si nervii. happy

| neutrino a răspuns:

Asa fac tinerii adolescenti, crezand ca asa se curteaza o fata. De placut, te place, dar mai lasa-l sa creasca.