| Mellyssa999 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult si nu stiu cum sa il cuceresc. Dati`mi cateva exemple varoggbig grin.

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Un baiat poate fi cucerit din priviri in caz de te simpatizeaza si el putin. Poti sa il privesti timp de vreo 3 secunde dupa care ii zambesti... apoi cu siguranta se va baga el in seama cu tine(Daca esti fata gen " el sa faca primul pas") fiindca va prinde putin interes pentru tine vazand ca l-ai privit si te va intreba...se va da pe langa tine. apoi tu trebuie sa te comporti frumos.sa nu arati ca esti disperata dupa el si sa il faci sa aiba incredere in tine! big grin mai multe.vei vedea tongue

| KitTY_2644 a răspuns:

Daca esti destul de dragutsa, frumoasa este de ajuns sa ii zimbesti sa sa-i faci niste priviri mai dulci. o sa innebuneasca dupa tine. apoi nici nu il observa. o sa vezi cum o sa umble dupa tine. doar daca ii placi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soryy dar noi9 fetele cam greu putem cuceri baietii