| girl_moni a întrebat:

Imi place de un baiat foarte tare si el se uita la mine si zambeste se uita dupa mine. dar a refuzat mai multe id-uri. ce sa fac? un sfat va rog

8 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Intreaba-l de ce nu iti da accept, poate nu stie ca esti tu! Un zambet nu inseamna intotdeauan ca te place, poate i-a batut soarele in ochi laughing sau poate vorbea ceva amuzant cu prietenii. Cel mai bine e sa il intrebi!

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

O idee ar fi sa il intrebi tu, sau daca esti timida sa pui un prieten de`al lui sa il intrebe daca te place. E usor si simplubatting eyelashes Cine stie smugsmug Poate faceti o combinatiewinking

Bafta thumbs up

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Vai! Asa mi se intampla si mie big grin. Ce`ar fi sa mai astepti putin, nu te grabi. Fa rost de id`ul lui si mai vorbitiwinking. Stii cum sa zice: "Graba strica treaba!" mai asteapta.si poate.poate.acum va vad cum va tineti in bratzehee hee. Dar nu-l lua si tu asa din primalaughing.

| sorin a răspuns:

Opreste-l si intreaba-l, daca vrea sa iasa cu tine, sau sa va intalniti si cine stie poate, poatewinking

| BuBuLyNa a răspuns:

Tragetio cu el! rolling on the floor

| askanyo_8091 a răspuns:

Nu stiu invita-l undevabig grin

| dorinaugustin a răspuns:

Fereste-te de el.sau nu te lasa cucerita usor; baietii sunt niste "vanatori" iar o prada usor de cucerit.nu tenteaza! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă a refuzat mai multe ID-uri înseamnă că nu vrea în listă persoane necunoscute (presupunând că el nu știa cine ești).
De ce nu-l bagi în seamă pe stradă? Lasă-l naiba de messenger, sau dacă vrei să-l „cucerești" acolo, nu-l mai adăuga în listă. Poți să vorbești cu el și fără să-i dai add.winking