| DulshikaPtTne a întrebat:

Imi place de un baiat, iar o prietena de-a mea, nu cea mai buna dar imi este apropiata sa pupat cu el cand s-au dus in herastrau. Ea stia foarte bine ca-l plac. Si acum ma simt ciudatsad sunt nervoasa x-(! cu ea numai vorbesc deloc NEVER. dar pe el il plac in ore se uita la mine si eu la el... acum nu o sa ma mai uit pentru ca sa pupat cu ea. credeti ca daca imi era prietena adv nu o facea? funda:X:X:X mai multe argumentesad ps eu nu am fost in herastrau. am aflat de la cele mai bune prietene ale mele care au si fotografiatsi a fost dovada.

3 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

Iti dai seama ca i-a impins lutu la deal

| donbitzy a răspuns:

Eu in locu tau ii trageam 2 perechi de palme si nu mai vorbeam cu ea si imi vdeam de baiat!rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat