| Schumpikaaa a întrebat:

Imi place de un baiat...(lol)...marog si el o tot baga mai mult in seama pe prietena mea cea mai buna. el stie ca-l plac.deci ce sa fac ca sa ma bage pe mine mai mult in seama, please raspunsuri multe:*:*pupic

3 răspunsuri:
| tbxx a răspuns:

Pai baga-te tu in seama cu el, sa stii ca si eu am incercat sa ma schimb, dar n-am putut. nu poti sa te comporti ANUME. si.trebuie sa vb frumos cu el, poate el te plae, dar vre sa-ti faca in ciuda. sau poate ma insel.nu stiuthinking pune o prietena s-l intrebe daca te place. Simplu!:* [funda?]]big grin

| deedee_3754 a răspuns:

Te-ai gandit, ca poate ei se plac,?
sau iti face in ciuda.
vorbeste si tu cu prietenu' lui ff bun, sau spune-i prietene'i tale sa vorbeasca cu el( daca tot se inteleg asa bine) si sa'i spuna ca'l placi sau sa'l intrebe pe el prima data daca te place.batting eyelashes bafta

| Schumpikaaa explică:

A inca ceva am cateva motive de a crede ca se plac...cateva doar da nu stiu sigur! :*