| danylove37 a întrebat:

Imi place de un baiat.si as vrea sa ma pun cu el... dar faze e ca lui ii place de o alta fata. dar ei nu ii place de el fiindca ei ii place de elt baiat cu care afost impreuna pana aseara. s-au despartit deoarece baiatul asta de care imi place mie o streseaza cu anumite intrebari si de aia a vrut sa se desparte de prietenul ei. acum baiatul de care imi place are cale libera. nuju ce sa fac. ajutati-ma. dau funtitza. multumesc. pup

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Poi in primul rand ar trebui sa ai id-ul lui de mess si sa incerci sa te bagi in seama cu el. Poate cu timpu' o sa va intelegeti si o sa isi dea seama daca te place sau nu.Este foarte bine ca vrei sa incerci sa vb cu el, pentru. ca asa el nu poate sa te cunoasca mai bine.Tu decizi cum este mai bine si cu tmpul o sa iti dai seama daca chiar il placi pe acel baiat sau nu.
fundita, plz?

6 răspunsuri:
| dayanalove12 a răspuns:

Pai ar trebui sa-i dai de inteles ca iti place de el, sau mai bine ar trebui sa-i spui direct.sa nu mai ocolesti atat.ar trebui sa-i spui ce simti si incearca sa vezi ce-si doresti de la tine(ma refer ce doreste cu tine:daca vrea sa fie cu tine, sau daca ii place de tine).si apoi sti ce ai d facut in continuare:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care poti sa il faci este sa il faci sa afle despre ceea ce simti pentru el. Lucrurile clare si spune in fata mereu ajuta

| livelaughlove a răspuns:

Din moment ce tipa s-a despartit de prietenu ei din cauza tipului astuia, fii sigura ca el are cale mai mult decat libera, ptc asta inseamna ca nici ei nu'i displace. Probabil ea o sa incerce sa joace rolul de "neinteresata" 3-4 saptamani. Asa ca daca vrei sa faci ceva, incepe prin a te face observata de tipul asta pana nu iti expira timpul.
take care :*

| livelaughlove a răspuns:

N'ai de unde sa stii. bagi tu mana in foc ca dca iti spune tie sau lu X ca "nu'mi place de el" chiar asa si este? dar ti'am zis, mai bine incearca sa te faci observata. daca te observa, 50% din problema poate ca deja ai rezolvat'o happy

| danylove37 explică:

Pai vb cat de des pot cu el am id lui de mess.dar fetei acesteia nu-i place de el.

| RaIonut a răspuns:

Pai du-te si vb cu el si intreaba-l sincer daca ar vrea sa fie cu tine tonguesi spui ce it doresti adica sa fi cu el