| zuzapitika a întrebat:

Imi place de un baiat.si el ma place. dar nu a mai avut prietena pana acum. ce sa fac? pentru ca mi-e frica sa fac eu primul pas deoarece el este la inceput iar el este timid.va rog raspundeti-miii!

Răspuns Câştigător
| pepy63 a răspuns:

Eu zic nu e nimic daca faci tu primul pas,mai ales daca il placi, te asigur ca nu o sa se supere, si eu sunt timid asa ca mie mi-ar placea.succes

| zuzapitika explică (pentru pepy63):

Mersi mult pepyblushingmi-au zis colegii lui ca nu ar indrazni sa ma intrebe nimic...pentru ca e ft timid:X

| pepy63 a răspuns (pentru zuzapitika):

Imi pare bine ca am fost de ajutor, va doresc multa iubire

5 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Inceaca si daca chiar te place iti va spune un mare si frumos DA! Succes!

| d3nyp3ny a răspuns:

Nu cumva esti din mioveni?

| zuzapitika explică (pentru d3nyp3ny):

Nu, eu sunt din Bucurestitongue