| thebest_6021 a întrebat:

Imi place de un baiat si lui de mine.Am facut sex si nu stiu cum au aflat parintii.Acum vreau doar sa fiu cu el. Ce sa fac ca sa mearga relatia?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu el si il convingi cumva sa ramana cu tine.

| cristiaNN2 a răspuns:

Mai mult sex cai place si va ramane daca esti fierbinte

| katy a răspuns:

Pai de ce te-ai aruncat asa repede in pat cu el.acum depinde daca va vrea si el sa fie cu tine, daca nu, incearca sa te mai cumintesti ca sa nu iti iasa vorbe

| maftei a răspuns:

Ce poti face este sa fii tu ansuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si ceri voie parintilor lui;-Ii mai dati voie va rog sa mi-o mai traga macar de cite ori ma deranjeaza?

Răspuns utilizator avertizat
| thebest_6021 explică:

Ohhhhhhhh