| NightSky a întrebat:

Imi place de un baiat, si nu situ cum sa ma cuplez cu el sau cum sa ii arat ca imi place de el. As vrea niste idei dar nu gen "zambeste frumos si baga-te in seama cu el". Niste idei si poate niste istorioare despre cum ati inceput? big grin :*

Răspuns Câştigător
| Amidepsi a răspuns:

Stiu eu una buna, in primul rand trebuie sa iesiti cu prietenii.Cel mai bine e daca va intalniti toti la cineva acasa sa jucati tampenii gen adevar sau provocare sau telefonul american, etc.Trebuie sa stai langa el,daca ii stai in dreapta e perfect,explic imediat de ce.
E foarte simplu, merge si daca esti mai timida, si eu sunt asa.Doar ii iei delicat mana si ii admiri alunitelelaughing(majoritatea au asa ceva)Apoi te uiti direct in ochii lui, ii zambesti si clipesti de cateva ori. Dupa asta trebuie sa nu te mai uiti la el cel putin 10 minute.(Am frant 5 inimi cu asta pana acumlaughing ).
Acum ce legatura are partea pe care stai:pentru ca mana dreapta e folosita mai mult e mai flexibila iar miscarile mai naturale, ergo:e mai putin incomod cand ti-o misca altcineva. Daca e stangaci inseamna ca trebuie sa stai pe stangahappy. Bafta!

2 răspunsuri:
| bebe23 a răspuns:

In primul rand este bine sa faci ce simti! intereseaza-te despre el.trebuie sa aveti ceva in comun si de aici pormesti. daca nu poti face asta incearca sa ii fi mereu prin preajma.mai intai trebuie sa fii pritena lui si apoi iubita big grin...cat despre istorioare.a mea este foarte "ciudata" totul a inceput dintr-o joaca cu un simplu pupic pe obraz dar dat din tot sufletulhappy si peste aproate o saptamana avem 10 luni :X bafta! sper ca te-am ajutat big grin

| NightSky explică:

@doar1eu : daca ai frant 5 inimi e superb laughing Multumesc mult de idee :X @bebe23 : avem ceva lucruri in comun. spre exemplu muzica :d amandurora ne place AC/DC, si ne impacam chiar foarte bine impreunawinking multumesc ideile sunt grozave love struck