| bbyyyyyyyy a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu ce sa mai fac ca sa ii arat asta. Din cate cred eu ma place si el, dar nu sunt sigura si de aceea nu vreau sa ma fac de ras daca ii spun, pentru ca asa sunt toti copiii isi bat joc de cei carora le place de cineva. Vreau sa fac ceva sa isi dea seama ca il plac si daca ma place si el sa il fac sa imi zica el ceva. Avantajul meu ar fi ca imi e coleg de clasa si il vad in fiecare zi. Fundaaa.

P. S. Am 13 ani si el la fel

5 răspunsuri:
| TeAjutCuOrice a răspuns:

Daca il iubesti nu ar trebui sa iti pese de parerea celorlalti. Eu zic ca odata cand sunteti singuri, sa ii spui cea ce simti pentru el.

Bafta

| Casutanta a răspuns:

Oh doamne eu is baiat da fata de care imi place mie e in fix aceaiasi situatie da iei ii e rusine sa vorbeasca cu orcine oricum fi atenta cheama-l intr-un loc restras in pauza nu mai voi doi si inbratiseazal spune-i cal iubesti si bati si tu apropouri

| val31989 a răspuns:

Salut,m-am aflat in situatia asta si eu.
Si sincer eu am facut primul pas.
I-am spus-o pe siteurile de socializare.
El mi-a raspuns la fel...dar te-as recomanda sa-i spui in fata ce simti pentru el.
succese!happy

| AlLeYoana a răspuns:

Incearca sa afli de la vreun prieten de al lui daca si el te place, si daca da, pot incepe prin a vorbi cu el pe mess despre lucruri marunte, si apoi usor, usor sa va apropiati

| Maddddddddda a răspuns:

Of doamne. spune'i pur si simplu c il iubesti si ca vrei sa fii cu el.laughinglaughing. daca ti'e rusine da'te pe langa el. si fa'l sa creada ca'ti place de el.happy