| Babata_Anabella_Maria_1990 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa i-o zic...imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

Da-i de ineteles ca-l placi dar fi cat poti tu de discreta si sa nu observe cei din jur, s-ar putea sa rada de tinebatting eyelashes. Daca el o sa te placa smug veti fi fericiti pana la adanci batranetii laughing

P.S. Dragoste cu fosrta nu se poatebig grin

11 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Folosesti gura.
Stai nu te gandi la aia.
Deschizi gura(serios nu te gandi) si-i spui " mai baiatule imi place de tine o punem de-o intalnire, relatie ceva? " sau cum vrei tu sa i-o spui.
E chiar simplu.

| BloodyBlade a răspuns:

Mai intai vorbeste cu el ca si amci,pe mess, la tel, la scoala, pe afara apoi incepi sa dai apropouri despre voi, dar asa in gluma gen:iti imaginezi ce s-ar intampla daca am fi noi impreuna?laughingsau ce ai face daca am fi doarr noi 2 pe o insula pustie?tonguelaughingapoi lasa-l sa se laude despre el, zambeste-i, fa-l sa rada, sa se simta bine, sa se distreze si la final marturiseste-i sentimentele tale. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| MasterYoda a răspuns (pentru BloodyBlade):

"noi 2 pe o insula pustie"?! :-& Raspuns: "M-as sinucide!" laughing

| BloodyBlade a răspuns (pentru MasterYoda):

Ti-a zis el acum?

| MasterYoda a răspuns (pentru BloodyBlade):

Nu, dar daca mi-ar zice ea asa ceva, poate ca asa as raspunde... laughing ce-i prostia aia? eu traiesc pe insule, aici? laughing

| BloodyBlade a răspuns (pentru MasterYoda):

Esti cam...

| MasterYoda a răspuns:

Arata-i o țâță

| D3X73R a răspuns (pentru MasterYoda):

rolling on the floorFoaret interesantsmug

| cikoo a răspuns (pentru MasterYoda):

Durere mah

| Just4Joker a răspuns:

Neah, no way.
1)Zii ca vrei sa mergeti impreuna la finala Europa League, ca asta e ceea ce iti doresti.
2) Tot ce ti-ai dori e o consola Xbox 360 si un CoD MW2
3) Benzile desenate iti plac cel mai mult
4) Spune-i ca-ti place sexul
5) Admira-i fizicul

Cu chestiile astea, il vei cucerii imediat.