| d33adhya88 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place.laughing..am observat ca tot se uita la mine si se da smecher(putinlaughing) ca sunt si eu prin preajma...Eu asa cred ca ma place.Nustiu ce sa mai cred.El este popularlaughing:X:X..A..si in primul rand eu sunt slaba si nu am formelaughing. Vreau si eu o parere. fundita:X.

Răspuns Câştigător
| MariusICM a răspuns:

Poi daca tu crezi ca el te place ai putea sa vorbesti cu un prieten de-al lui foarte apropiat (sa-l intrebi daca a zis ceva de tine...)dar in care sa ai si tu incredere (ca nu te va minti, sau ii vai spune lui despre discutie etc.) sau pur si simplu sa faci tu primul pas adica sa il itrebi ce crede despre tine, daca te place...
SPER ca ti-am fost de folos. kiss