| cainelemicut a întrebat:

Imi place de un baiat si suntem foarte buni prieteni si suntem in aceeasi clasa.Stau destul de mult timp cu el dar doar la scoala ca trebuie sa ne facem temele si nu poate veni la mine sa ne uitam la un film sau ceva doar la scoala putem sta amandoi si sunt si alte multeeeeee fete care il plac desi am avantajul ca suntem buni prieteni lui ii placea de alta fata tot buna prietena cu el si a devenit de la un timp foarte enervanta si nu a mai placuto dar acum e din nou cam la fel cum era si vreau sa il fac sa ma placa inainte sa nu mai fie fata acea asa de enervanta

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Cati ani aveti voi? Dupa cum am spus la o intrebare acum o ora, doua m-am saturat sa dau sfaturi unor copii de 11-12 ani care in loc sa puna mana pe CARTE se gandesc ca stiu ce e aia iubirea, ce e aia o relatie!

| AlexBpm a răspuns:

Daca vroia o relatie cu tine se intampla deja. Consider ca nu are rost sa strici o prietenie si sa transformi in relatie