| andriana_;) a întrebat:

`imi place de un coleg de clasa, dar nu stiu daca si el ma place mi-a dat odata de inteles, dar apoi mi-a spus sa-l las in pace... i-am dat si eu de inteles ca imi place de el dar nimic... la school imi mai trage o privire dar cand trec pe alaturea nu ma ia in seama. dar mie cam frice sa-i spun in fata a-mi place de el ( el nu de mult s-a despartit de prietena pe care a avut-o )
... p. s. cum sa fac ca sa fie mai cointeresat de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage`i o palma dupa ceafa...
la scoool roaga`l sa te ajute la o tema ceva ...incearca sa stai mai pe langa el si vb chestii banale... daca te place aceste lucruri banale vor deveniii mai serioase, incearca sa te apropii de el incet dar sigur.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai des cu elbig grin
incearca sa iesi cu el si inca cativa prieteni comuni la un fil sau sa iesiti in oras...happy

| andriana_;) explică:

E cam imposibil sa vorbesti cu el...

| andriana_;) explică:

Daca ma ajutati dau fundita