| CokoStar a întrebat:

Imi place de un coleg si, pana saptamana trecuta nici nu stia cum ma cheama, acum stie, problema este cum sa-i atrag atentia?

4 răspunsuri:
| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci rost de id-ul lui de la cineva smug pe mess e mult mai simplu sa intri in vorba cu o pers de care iti place. Asa ati putea sa va cunoasteti mai bine sa vb despre lucruri care le aveti in comun : muzica, prieteni etc... Dupa aia o sa vezi ca va incepe sa te salute pe la scoala si o sa vorbiti si "live" ca ve-ti avea cate un subiect de povestitwinking iar la urma daca vezi ca te place poti sa-l si inviti undeva, sau cine stie poate o va face el happy
peace sign

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai incearca si tu sa te bagi in seama cu el, incearca sa vorbesti cu el despre orice, despre teme, despre scoala, despre ce vrei tu, numai sa vorbesti cu el, poate faci rost si de id-ul lui... Mult noroc happy :*

| CokoStar explică:

E berbec, ca mine.

| AnaGabitza95 a răspuns:

Wowhee hee. in ce clasa esti?
cumva este coleg nou in clasa ta?
cere-i id`ul. intreaba`l ce face. ce zodie este. :d