| JeSSiCa1123 a întrebat:

Imi place de un tip si el ma place.
De fiecare data se da la mine si ma apara.
Dar ma enerveaza la el ca nu are curajul sa vina la mine si sa-mi spuna ca ma place.Tot trimite tot felul de tipi sa ma intrebe daca il plac.

5 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Pai e abia un cocoșel si tu ceri de la el sa mearga țanțoș ca un cocoș bun de borș... happy

| SakonSIUkon a răspuns:

Da zi si tu Doamne maiculita domnului e ca un virus mai incepeti si voi.

| SakonSIUkon a răspuns:

Ia mai lasa caracterul bine ca eu nu cred ca exista cuplu de un urat si o frumoasa iar uratul sa nu aibe bani.

| NiiEla6 a răspuns:

Pai,du-te si fa tu primul pas caci nu este nici o rusine! Daca esti asa sigura ca te place, veti fi impreuna cerandu-i, s-au ignora-l si vezi cum va veni dupa tinewinkingBafta!

| LusiiAnna a răspuns:

Paii. Daca ell te placee. Sii tu il placii. Darr el nu este in stare sa faca pasu` astaa. De ce nu-l facii tu? Poate ca asta este unul dintre motivele pentru care te placee. Caracteruull. tongue. Euu zic sa incercii happy. Sii nu conteaza daca nu va potrivitii. Conteaza sa va intelegetii binee. Sii sa va iubitii happy. Noroocc cuu astaa! big grin