| ViseInCulori a întrebat:

Imi place f mult de un baiat care este mai mare decat mine.am fost la un suc si ne intelegem foarte bine, vorbim prin mesaje dar nu stiu daca si lui ii place de mine. Voi ce credeti? Cateodata imi zice ca ii e dor de mine si chestii de genul dar multi baieti vorbesc la vrajeala si nu vreau sa ma ia de proasta.

Răspuns Câştigător
| Anonima22 a răspuns:

Trebuie sa ai grija si ar trebui sa il intrebi direct daca simte ceva pentru tine iar daca zice ca nu... pierderea lui

2 răspunsuri:
| Piersicutza a răspuns:

Ei bine, cred ca atunci cand va mai intalniti ar trebui sa fi mai atenta la privirea lui si la comportamentul lui fata de tine, iar dupa aceea vei afla singura raspunsulwinking

| nimeni_8209 a răspuns:

Pai intreaba l daca simte ceva pentru tine...nu trebuie sa complici situatia...parerea mea :d