| SkullCandy00 a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega de clasa! Bine este colega mea de banca si cateodata imi ia caietul deseneaza pe el tot felul de chesti gen cum se iubesc unii si chesti! In fine chestia e ca imi spune lucruri care nu le spune la altii de exemplu:Imi spun lucruri legate de "intimitate" sau de o prietena de a iei ca nu stiu ce a facut si ma intreaba daca sa mai o bage in seama! De multe ori mie nu imi zice nimic de rau fata de altii! Adica ori ma considera un bun prieten(asa ca un frate) sau ma place? Si sa fie clar o fac sa rada am multe lururi in comun cu ea, cand imi zice ceva o ascult si se mai baga in mine adica mana in mana /picior in picior! Si nu sunt cine stie ce Brad Pitt

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mare noroc ai! Ai grija, nu-i da cu piciorul si invita fata in oras.