| SkullCandy00 a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega de clasa! Bine este colega mea de banca si cateodata imi ia caietul deseneaza pe el tot felul de chesti gen cum se iubesc unii si chesti! In fine chestia e ca imi spune lucruri care nu le spune la altii de exemplu:Imi spun lucruri legate de "intimitate"(stiti voi fetele la ce ma refer) sau de o prietena de a iei ca nu stiu ce a facut si ma intreaba daca sa mai o bage in seama! De multe ori mie nu imi zice nimic de rau fata de altii! Adica ori ma considera un bun prieten(asa ca un frate) sau ma place? Si sa fie clar o fac sa rada am multe lururi in comun cu ea, cand imi zice ceva o ascult si se mai baga in mine adica mana in mana /picior in picior! Si nu sunt cine stie ce Brad Pitt

2 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Toti baietii sunt complexati de modul incare arata, mai mult decat fetel chiar.Ce nu inteleg ei este ca fetele, spre deosebire de baieti pun mai putin accent pe aceasta latura.
Sincer eu acum nu stiu cum nu i-ai spus ce simti pentru ea, avand in vedee cate indicii iti da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi desenează pe caiet cum "se iubesc unii?" nu vreau să ştiu ce pornache îţi desenează pe caiet.
Cât despre ce ai povestit tu, prietene, eşti friend-zoned.
Ea nu vede în tine decât un prieten căruia îi se confesează şi în care are încredere. Îţi spune lucruri intime despre ea, asta ar trebui să te pună pe gânduri.
Ea ştie că tu eşti heterosexual?
Oricum, nu cred că te place mai mult decât ca pe un amic respectiv coleg.