| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega, insa eu am fost crescut numai de o mama si nu prea stiu cum sa vorbesc cu fetele. Vorbesc foarte putin cu ea, si numai despre rock, fiindca ei ii place rockul. Despre ce ar trebui sa vorbesc mai mult, ca sa apar mai mult in ochii ei?

6 răspunsuri:
| nufar a răspuns:

Inceraca sa-i gasesti un subiect care sa-ti placa si tie si ei, nu cred ca este intr-un fel bine sa te prefaci ca-ti place ce-i place si ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei nu conteza cu cine ai crescut. daca ea te crede prietenul, ei iti va fi foarte greu. dar tu esti sigur ca ea nu vorbeste cu tine doar ca nare cu cine vorbi. poti vorbi ori ce cu ea despre fimuri, o poti invita in oras s. a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa o ajuti la orice are nevoie.

| darrio2007 a răspuns:

Cautati un subiect comun.Filme,masini,alt gen de muzica.Si,apropo,de cate mame ai fi vrut sa fii crescut?

| robert09 a răspuns:

@darrio2007 :a vrut sa zica ca nu a avut tata sa il invete

| cristime a răspuns:

Ii place rocku imi faci si mie cunostinta? laughing Glumeam
Pai ce poti face date oleaca in spectacol sa zicem asa. Vezi si tu de la prietenele ei ce ii place si poate ii place ceva ce iti place si tie.