| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata de ceva timp.Ea are varsta mea, si sunt mai mare decat ea cu 2 luni. Pana acum ea, la fel ca mine, nu a avut nici o relatie, nici macar primul sarut, si din cate stiu, nici acum nu vrea una! Inainte ea ma placea pe mine, dar pe mine nu ma interesa (stiu, am fost prost). Iar acum, din cate am inteles, ea inca ma mai place, doar ca nu ar vrea sa ma mai placa, si nu stiu de ce... Inainte voia s-o conduc acasa, se tot baga foarte mult in seama cu mine... Ea nu le prea are cu relatiile, si nici eu, din moment ce nu am avut parte de primul sarut! Suntem la liceu si in aceeasi clasa! Cand am fost intr-un club am baut foarte mult, iar cand am dansat cu ea i-am zis ca o plac, iar ea pur si simplu a plecat! Dup-aia am dansat din nou cu ea (fara sa-i pese macar de ce s-a intamplat)! Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| cristinela4 a răspuns:

Încearcă în toate modurile sa discuți cu ea! Poate se va primi ceva! Baftă!

| Raduu4ever a răspuns (pentru cristinela4):

Cum sa o fac? ce ar trebui sa ii zic? Asta va fi o conversatie nu de 5 min cred...

| cristinela4 a răspuns:

Trebuie să-i spui deschis ce simnți, să o întrebi dacă ai vreo șansă...totul depinde de răspunsul ei

| EDYgrass007 a răspuns:

Fata pe care mi.ai descris.o e ca un lacat, iar tu trebuie sa gasesti cheia, pe care ea a vrut sa ti.o ofere in trecut.Acum trebuie sa porti o discutie cu ea, sa.i spui ce simti si ce vrei de la ea. Daca in cazul in care te refuze si nu mai vrea. Da.o... (in gandul tau), asta e, viata merge inaintewinking