| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata pe care o stiu de o luna, mi-a spus ca arat bine si stam in fiecare pauza doar noi doi dar nu stiu sigur si ma tot intreb daca ma place sau daca vrea o relatie.Mi-a spus ca prietenele ei se uitau pe ascuns cand stateam cu ea. Intrebarea mea este cum sa imi dau seama ca ma place pentru ca imi e teama sa nu interpretez gresit? Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O intrebi pur si simplu sau ii propui sa iesiti la o plimbare doar in 2. In functie de raspunsul primit iti vei da seama ce tip de relatie doreste sa existe intre voi. Succes.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Mi-am facut curaj si am intrebat-o daca ma place si acum sunt cu ea!

1 răspuns: