| Pikachu666 a întrebat:

Imi place foarte mult de un tip din liceu, insa nu i-am spus.
Inainte sa facem cunostinta,de fiecare cand ma vedea pe hol, se uita la mine. Apoi odata, el le-a intrebat pe niste colege de ale mele,cine sunt.
Intr-un final,prin diferiti prieteni am putut sa facem cunostinta.
Chestia e ca noi, chiar daca ne cunoasteam,cand ne vedem in pauza doar ne salutam, insa doar de cateva ori am incercat sa ma bag in seama cu el. Nu am vorbit mare lucru,iar odata se cam pierduse in vorba cu mine.
In fine, chestia e ca de fiecare daca cand ma vede se tot uita lung la mine, uneori am incercat sa il ignor, sa nu-l salut chiar daca era pin preajma mea cu alti prieteni, si tot se uita la mine.Alteori, imi zambeste cand il salut. Am impresia ca ma place, dar nu sunt sigura.
Acum nu stiu ce sa mai cred, oare ma place?

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E doar timid, si cred ca te place.

Fii tu mai indrazneata, poate iese ceva frumos intre voi.

Nu-l pierde, poate chiar va reusi sa te face fericita.

Succes.

| DiazAndreea a răspuns:

Te place, invita-l la o plimbare sau la un ceai ca sigur aveti in liceu..bafta

| YourCupidon a răspuns (pentru DiazAndreea):

La ceai..serios?

| YourCupidon a răspuns (pentru DiazAndreea):

Sigur te place.dar e foarte timid...fa tu primul pas.

| DiazAndreea a răspuns (pentru YourCupidon):

Dar atunci la ce? la o vodca?

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Probabil ca da, dar e prea timid sa te abordeze, asa ca, daca esti u mai indrazneata fa primul pasa, nu ai nimic, de pierdut, daca nu o faci poate o sa-ti para rau k nu ai facut tu prima pasul happy...

| ALex_Alex_1995_FnVL a răspuns:

Vorbeste cu el, pe site-uri de socializare, acolo, nu o sa mai fie timid, si o s ate abrodeze altcumva,!