| SweetGirl_9181 a întrebat:

Imi place mult d un baiat cine imi stie intreb cunoaste, dar in fine si lui ii place de mine stiu sigur chiar mi-a spus.mereu vine la poarta la mine s vb si sa il sun p varul meu...care e prieten bun cu el., dar de ce se adreseaza."hai fa suna-l", si i'am zis sa nu my imi zic mie fa.si a zis"bine draga". apoi cand a trecut cu varul meu cu bicicleta imi spunea"viata mea sti ca tu esti viata mea"si a facut din gura ca si cum m'ar pupa.in finee.si eu am intrat in casa.si mi-a spus "pa te pup.si eu "unde" iar el "unde vrei tu". deci funditzzaa.nu stiu c sa my cred...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MichaelJJackson a răspuns:

1. Un baiat care te place nu se comporta asa cu o fata. 2 E bine daca s-a schimbat, daca crezi ca poti sa ai incredere in el si ca te iubeste, si nu isi bate joc de el, poarta iti e deschisa.Viata tu faci, dar gandeste-te bine ca alta sansa nu exista, si poate sa fie una buna sau proasta.Bafta sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi vorbeste cu el.il iei separat odata, ii spui ca trebuie sa vb ceva cu el si vezi ce spune...

| Andrew_8561 a răspuns:

Isi bate joc altceva nu pot spunelaughing... cea ce si eu fac asa cate odatalaughing imi placelaughing)) sa stresez fetele care le cunosc