| PrinceGumball a întrebat:

Imi place mult de o fata. Oare ea ma place? Cum sa aflu asta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune pe cineva sa intrebe

| mgtow a răspuns:

O intrebi daca te place.

| Făgăraş a răspuns:

Pai trebuie sa observi gesturile si comportamentul ei in preajma ta! felul in care te priveste, vorbeste cu tine etc! de exemplu daca ea cand te priveste incepe sa urle de sparge termopanul e clar ca trebuie sa iti dai demisia! dar daca cand te vede se emotioneaza, roseste de o ia S.M.U.R.D.U.L cu elicopterul sau ii fac ochisorii ei dulci ca girofarurile la mascatii cand merg la interventie atunci mandrulita e a ta! depinde de felul in care ease comporta cu tine! acesta este un criteriu important dupa care iti poti da seama ce vrea ea cu tine! succes si numai bine

| vlaaddd a răspuns:

Din body language.