| myryam02 a întrebat:

Imi place mult de un baiat! intr-o zi am stat cu spatele la el si un coleg s-a uitat la el si au zambit amandoi a vazut asta mamalaughing ce pot sa inteleg din zambetul lui! fnda pentru cel mai bum raspuns!

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Nu trebuie sa mereu sa intelegi ca e ceva de bine straight face
De ce toata lumea fce aceeasi greseala? Un zambet poate insemna multe. Daca erai cu maica-ta poate nu vroia decat sa nu para nesimtit ca vedea ca te holbvezi la el. Daca te place sau nu, poti afla direct de la el.Intreaba-l si gata?

| KeporLove a răspuns:

Cum s-a zis si mai in jos un zambet poate insemna multe, depinde cum il intelegi tu.
Daca iti place de acel baiat incearca sa porti o discutie deschisa cu el despre un lucru comun (prieteni, colegi) Sau pur si simplu spune-i pe fata in fata ce simti pentru el. ar fi cea mai buna abordare din punctu meu de vedere

| sica2007 a răspuns:

Nu stiu.....noi cand ne uitam dupa femei le zambimlaughingNu te poti uita urat dupa o fata