| andrada a întrebat:

Imi place mult de un baiat. Ma gandesc numa la el, am vazut ca ii plac acelasi lucruri ca si mie, il visez noaptea dar nu am vb cu el niciodata. Stie ca-l plac si cand ma vede se uita mereu la mine. Azi m-am uitat la vreo 3 baietii si mereu il vedeam pe el. Cred ca incep s-o iau razna laughing Dar nu-mi zambeste nu nimic, ce ar trebui sa fac? cum sa-l fac sa zica el primul' ceva?
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| dJJoker a răspuns:

Pai ios baiat si eu in viata am vz 2 typuri de femei care se dadeau la mine:1 alea care zic direct, fara sa ne cunoastem asa bine...2 alea care le trebuie timp pentru a zice ceva (du-te la el si zi direct sigur o sa iasa bine)sa ma chemi la nuntabig grin

5 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Da-i o foaie impacheta frumos, parfumata de vrei si cu "?" atunci sigur va zice el ceva, oricum cred ca si el e timid daca zici ca ati facut schimb de priviri si nu a zis nimica

| Heys a răspuns:

Incearca sa te bagi cu el in seama si nu mai fi fitoasa zi tu prima ca nu esti pe vremea lu mamaiee

| yonutz1 a răspuns:

Pai chestia e ca nu trebuie sa faci sa zica el primul ceva. Zi tu prima ceva tongue

| AsOs a răspuns:

Incearca sa te bagi si tu in seama, sa fii prin preajma lui mai des ca sa te observe si sa te cunoasca mai bine sau mai simplu batei un apropo sa iesiti la o plimbare si o rezolvati voi.

| lulu_8226 a răspuns:

Da-te la el, dar cu finete...in caz ca te refuza ofera-i indiferenta.