| camy_6593 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si nu stiu cum sa eu spun. daca aude cineva din cls o sa rada de mine. vreau si eu niste saturi si ce ati face voi si unde sa-i spun acest lucru si ce sa-i spun... funda mare mare.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu ii spui inca. Apropie-te de el,vorbeste-i mai mult, zambeste-i, arata-i prin gesturi ca iti place si atat.Pastreaza cuvintele inca in sufletul tau si stii de ce? Daca el te respinge cumva,atunci nu numai ca va rade toata clasa dar vor avea si dreptate! Asa ca,tu asigura-te mai intai ca s-ar putea sa te placa si el,poate face si primul pas,mai stii? Hai, ai un pic de rabdare si poate iesi castigatoare si de data asta.Ce zici? Pa, pa!