| Nicusoara a întrebat:

Imi place mult un baiat, si el ma place.In ultimul timp se da cam mult pe langa mine.Totusi inca nu m-a intrebat daca vrea sa fim iubiti. Oare ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Anda_4662 a răspuns:

Buna in primul rand, cred ca e foarte important sa te salut. Este posibil ca acelui baiat sa-i fie rusine de cei din jur, nu neaparat de tine sau poate are asteptari din partea ta. De ce nu incerci sa stai de vorba cu el? Sa aflii cu adevarat ce simte, poate te inseli... si nu-ti va fi deloc bine. Daca nu acum...maine poate fi prea tarziu. Te pup si ai grija!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta asta de la tine...sau vrea sa mai astepte, poate nu este pregatithappy