| anonim_4396 a întrebat:

Imi place o fata dar nu stiu cum sa pun cu ea? imi puteti da sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Prefersanu a răspuns:

Incet si cu grija.Incearca sa fii atent la ceea ii place sa faca, si vezi daca aveti ceva in comun. Daca esti mai timid si nu poti fi direct incearca o intalnire accidentala ca in reclamele de la TV.Acum nu alergi in ea sau ii dai o minge in cap cum fac aia, dar sa ii cada un caiet sau ca ai confundat-o cu cineva merge. Daca esti mai direct, atunci nu ar trebui sa ai probleme te duci ca tancu : buna ma cheama teo si mi-a fost imposibil sa nu te remarc, ai ceva special care imi atrage atentia asupra ta de ceva vereme si as vrea sa iesim la o maslina sau un suc si o eugenie. Ceva de genu asta ai putea incerca. Sau daca aveti un drum comun gen spre scoala, drumul catre casa, locuri publice comune pe care le vizitati mai des.Nu stiu.Banuiesc ca deaici te descurci.Revino cu detalii te rog daca gasesti ceva ce aveti in comun sau asa pentru a te putea ajuta mai mult

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mai intai vorbeste cu ea asa ca sa va cunoasteti, apoi dupa o zi o inviti la suc, te porti frumos cu ea, ai rabdare si pe urma va fi doar a talove struck un sfat fetelor nu le plac baietii insistent, incearca sa fi un pic indiferent, fa-o sa umble dupa tine ca un cateluswinking mai ales daca esti un baiat frumoslove struck

| PrintesaIngeras a răspuns:

Lasa-i o scrisoare.

| cxt a răspuns:

Fa-i o ancheta ca sa vezi ce ii place.