| IamAnOnImUs a întrebat:

Imi place o fata dar nu stiu cum so abordez.Nu cred ca ea ma place dar ajutati-ma dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Buna!
Daca o faci sa rada, sa zambeasca si sa nu se plictiseasca cand e cu tine, atunci esti pe drumul cel bun! Baftahappy

1 răspuns:
| smileforme01 a răspuns:

Te poti uita insistent la ea, poti vorbi cu ea despre chestii pe care crezi ca o intereseaza, o intrebi ce ii place sa faca in timpul liber.adaugand si tu ca aveti multe lucruri in comun,bineinteles afirmand ce vorbeste ea,chiar daca pe voi baietii nu va intereaza, macar prefaceti-va! apoi poti discuta despre voi, sau ce parere are despre tine! succes!:*happy