| Ben9648 a întrebat:

Îmi place o fata și i-am comentat la o poza cu 2 inimi și ea mi-a răspuns cu un foc și un emoticon 100% ma place? Ce inseamna?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca ti-a raspuns „Sa te ardă focul 100%"

| Adry05 a răspuns:

Dacă îți răspundea cu o inimă măcar mai ziceam, da așa... ți le-a pus pe alea ca să nu fie nesimtiță să te lase nerăspuns laughing) răspuns mai indifernt mai era doar zâmbetu ăla sec

| Cristina788 a răspuns:

Înseamnă că te apreciază, dacă iti răspunde la toate comentariile.
Dacă nu o interesa nu îți mai raspundea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic.
Vorbeste cu ea macar prin mesaje private, aia ar insemna ceva.

| Andreeush a răspuns:

Faptul că ți-a răspuns nu e un semn că te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ti-a văzut comentariul.

| anamaria82726 a răspuns:

Nu, doamne. De unde putem noi sa deducem daca te place boss? Nu va cunoastem personal. Vrei sa mi dau seama dupa doua emoticoane ca te place? De insemnat, nu inseamna nimic. Si daca te placea nu cred ca raspundea cu acele emoticoane sincer. Avand in vedere comentariul tau

| Dana1999 a răspuns:

Nu te entuziasma. Fata este sociabilă. Fii si tu mai sociabil cu mai multe fete si nu te lasa asa usor dus de val. Vor crede că te pot avea oricand si te vor ocoli.

| sunt0anonima a răspuns:

Înseamnă că nu trebuie să forțezi lucrurile

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Nu. Asta nu inseamna nimic wtf.

| marelevenom a răspuns:

Boss, cam simp.
Tu stii si inca 100 au primit acelasi tratament, stai calm, nu da doi bani pe tine.
Cunoaste si tu fete f2f cand se termina carantina ca un om normal.
PWP