| TYBY13 a întrebat:

Imi place o fata si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai e usor... ii poti da de inteles ca o placi prin comportamentul dau fata de ea, privire sau vorbe
nu trebuie decat sa fii tu insuti si sa o faci sa se simta bine in preajma ta
apropiete de ea cat mai mult posibil (si aici ma refer la o prietenie stransa) dupa care totul va veni de la sinebig grin

| AnGeL a răspuns (pentru AnGeL):

Mersi pentru funda:X

2 răspunsuri:
| AmantaVieţii a răspuns:

Poi nu stiu si eu acum.

Invit`o la o partida de sex love struck Si fwte-o peste tot! Haide baietas. Cu, curaj :X:X