| ceamaisexy a întrebat:

Imi place sa ma ocup cu sex, am virsta de 15 ani, cum credeti baiatului ii place chind se intimpla aceasta cu prezervativ, sau fara, astept raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, aha deci esti preocupata de sex...pai sa te lamuresc in privinta intrebarii...desi nu sunt baiat stiu ca orice baiat prefera fara prezervativ, pentru.ca ei se simt mai bine fara dar daca e cazul, il folosesc; oricum prezervativul te fereste atat de boli cu transmitere sexuala cat si de o sarcina nedorita, asadar chiar daca cu prezervativ poate nu e chiar la fel de placut ca fara, mai bine sa fi in siguranta.Nu cred ca e diferenta asa mare intre a face cu sau fara, totusi e mai bine si mai placut farahappy, orice baiat intrebi, iti va spune ca fara ii place mai mult.

8 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Fara prezervativ, e mai excitant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara dar totusi folositi prezervativul[si cartea de limba romana cand mai postezi intrebari], nu ai vrea sa avortezi sau sa te lasi de scoala.

| DeyCj a răspuns:

Deja? Sex? happy Mie îmi place mai mult fără dar există şi riscul de a lua ceva boli sau să te lase mămică accidental.
Fără o recomand când este vorba de ceva serios între cei 2 parteneri sau dacă el ştie să o facă cu cap.depinde de ce partener îţi alegi.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La aproape 6 ani de la începerea vieţii sexuale am aflat şi eu cum e fără şi da, e mult mai bine.
Iaca nu am murit dacă am purtat prezervativ de fiecare dată până acum însă dacă partenera tolerează anticoncepţionalele (sunt fete cărora pur şi simplu oragnismul nu le tolerează niciun fel de contraceptive) atunci e mult mai bine fără şi e protejează de sarcină. Fiind ceva serios, problema bolilor nu se punewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te *** eu cu prezervativ

| cryss_1476 a răspuns:

Eu cred ca ii place mai mult fara, e si normal; dar totodata si riscurile sunt mai mari. asa ca oricat de bine ar fi fara, indicat e sa-l foloseasca de fiecare data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prezervativ stai relax pentru ca te simti in siguranta si te gandesti doar la a oferi si primi placere... dar este mai bine fara big grin

| xxxlovexxx a răspuns:

Spoate o intrebare da cind ai incercat prima data sa faci sex?