| anonim_4396 a întrebat:

Imi place se de o fata, pot zice ca m.am indragostit de ea. Este in clasa cu mine, nu a mai avut niciodata iubit. Cum si cand as putea sa.i zic ce simt cu adevarat? FUNDA celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

O chemi într-o pauza afara (ii zici ca vrei sa vorbesti ceva cu ea) si ii spui pur si simplu ca o placi si o întrebi daca simte si ea la fel. Daca zice "nu" atunci depinde de tine daca vrei sa insisti si sa ii demonstrezi ca chiar o placi si ca nu renunti asa usor. Daca zice "da" invit-o la un suc/cinema si vorbiti despre diferite lucruri ( hobbyuri, filme, muzica, copilarie, etc.). Dupa care, la sfarsit intreab-o daca vrea sa fie prietena ta. Mult succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cat mai repede pana nu ti-o "fura" un altul mai tupeist. Fiind colegi este destul de simplu sa-i spui ca ti-ar face placere sa o conduci spre casa (mijloc de transport) deoarece ti-ar face placere sa discuti cu ea. Depinde daca accepta sau nu. Un accept sau un refuz poate insemna mai mult decat s-ar exprima prin foarte multe cuvinte in general anoste la inceput.Depinde doar de indrazneala ta. Succes.

| qMoonShine a răspuns:

Pai eu zic sa le lasi naiba fete, ca vor doar sa scoata banii de pe tine.Mai bine stai pana esti mai mare ca vad ca esti un copil-copac dupa intrebarea asta.Really nigga? Lasa fetele.