| KidaxRawr a întrebat:

Imi place si mie de un baiat de la noi de la scoala.Cred ca si lui ii place de mine pentru ca tot timpu ii cu ochii numa la mine dar nu stiu cum sa-i spun ca il plac...nu sunt genul de fata cu tupeu! imi putezti spune va rog cum sa-i zic?

5 răspunsuri:
| alleks a răspuns:

Epp,,, stii baiatu(cum il cheama) imi place tine. As vrea sa stiu daca ma placi ca eu te admir de mult happy

Mult noroc

| Rukhsandra a răspuns:

Poti sa intri in vb cu el...sa-i ceri id sa vb pe mess...sa-l faci sa te placa si el big grin
fi intai amica lui si dpa poti sa-i spui ca-l placi :p

| Daiana90 a răspuns:

Si eu sunt la fel si nu stiu cum sa iti spun dar faptul ca se uita la tine nu inseamna ca te place.Eu de exemplu (cum sunt mai timida) din disperare ca nu am avut prieten am impresia ca daca unul ma priveste odata din greseala gata ma place si ma agit si nu mai stiu ce sa mai fac, nu am tupeu sa ii zic si pana la urma renunt ca imi dau seama ca nu ma place.De exemplu imi place de un coleg de vreo 2 luni si se uita la mine non stop, credeam ca ma place, uneori imi spune pisy, alteori ma dracuie si ma injura in toate felurilelaughinglaughing. Asa ca am decis sa renunt...nu stiu...prima oara sigura-te ca te place ca na.nu e o rusine DACA te refuza(deci am specificat DACA) dar poate te simti tu prost dupa aiawinking succeshappy:*

| another_emo_girl a răspuns:

Pai stiu eu un truc pe care l'ai putea pune in aplicare ca sa intri in vb cu el
1)fa niste foi scrise la mana(caligraficlaughing )cu ce il intereseaza pe el cel mai mult
2)cand treci pe langa el, fa'te ca iti scapa o foaie, iar cand te apleci dupa, da'le drumul si celorlalte.
3)el o sa te ajute sa le ridici, si tu o sa intri in vb cu el.la sf discutiei, ai putea sa zici:''sti...chair ma bucur ca te'am intalnit fiindca ca te'am vazut de multe ori pe hol, si...chiar imi placi!''

sper ca ti'am fost de ajutor

| Silviu591 a răspuns:

Dark.lady s-a uitat prea mult la filme big grin

am o intrebare. 10 dinainte si de dupa nickname ce inseamna? varsta?