| aditzy:) a întrebat:

Imi place tare mult de o fata e tare simpatica, de treaba, cu simtu umorului si nu stiu cum sa intru in seama cu ea

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Intra in vorba cu ea sau daca cineva din prietenii tai o cunosc vorbeste cu ei sa iti faca cunostiinta cu ea sa iesiti la un suc

Vezi tu

papa:*

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Extraordinar... zici ca ai de pus coada la pruna nu sa vorbesti sau sa te dai la o fatalaughing... e o fata bah, batate minunea, e si ea om ca tinelaughing...incearca sa fi si tu cu simtul umorului si de treaba, dar daca mai esti si simpatic sigur o sa fi remarcat, daca nu iti recomand, tube 8...rolling on the floor

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Si de la un suc la mai mult ii poti cere numarul de telefon va vedea ea ca iti place de ea si ii vezi reactia

| IuliaWosster a răspuns:

Fi tu insutilove strucklove struck asta adora fetelehappy daca nu te place asa cum esti atunci nu e nimic pent tine.happy

Răspuns utilizator avertizat