| funditza a întrebat:

Imi place tare mult de un baiat, dar lui nu-i place de mine, nu stie ca exist. Ce trebuie sa fac ca sa ma placa si el pe mine? Am incercat sa vorbesc cu el, dar nu gasesc un subiect de discutie... ajutor! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Asta e. te impacientezi!
discutiile cele mai reusite sunt cele relaxate.trebuie sa vbesti despre ce iti vine in minte nu sa fii pregatita de razboi de dinainte.
succes! :*

| Lora a răspuns:

Imbraca-te si aranjeaza-ti parul intotdeauna frumos, sigur se va indragosti de tine!

| ciupyx a răspuns:

Nu stie ca existi, sau nu ii place de tine? sunt doua chestii diferite.

"nu poti sa faci pe cineva sa te placa, nu esti binevenit, pleaca!"

gaseste pe cineva care te place tongue

| Genius8 a răspuns:

Uneori si subiectele gandite din-aintea discutiei sunt binevenite ca atunci cand vorbiti sa nu te balbai. si incearca sa faci glume bune sigur te va remarca si pune-i si uh o privire din alea mai insistente. poate va auziti si pe mess daca are...