| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat care e mai mare decat mine si nu stiu cum sa'i zic stiu ca si el ma place, dar nu pot sa'i zic ma pierd imediat si numai stiu de mine face tot posibilul sa'mi fie mie bine si il simt ca si el ma place ajutati-ma vreau idei pentru asta vreau sa'mi dati sfaturi sa prind curajul.
Ms:*:*:*

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Mai bine ii spui "prieului tau" sa isi faca cont aici si sa ne "intrebe" cum sa iti spuna ca "ii place de tine", in teorie tu nu trebuie sa faci nimic.Natura a fost buna cu tine si te-a pus in postura de a alege. Good luck.

1 răspuns:
| AlexutsSsa96 a răspuns:

Mda, nu stiu o sa'i zic.tongue