| karla121212 a întrebat:

Imi place un baiat care nu stiu daca ma place. Mi-a luat apararea cand a fost vorba sa intru in bucluc dar se lasa greu. Ce sa fac? E un tip asa de dragut dar nu stiu cum sa fie al meu daca o (sa nu spun ce) tot se da pe langa el dar el nu o place.

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu e mai simplu să-l întrebi?
Şi eu am ajutat mulţi oameni, printre care şi fete/femei dar asta nu însemna că le plăceam pe toate.
Mai bine vorbeşte pe lângă el că e mai util!
Ah... şi încă ceva, mai uşor fetelor cu cuvintele dure la adresa altor femei că la urma urmei n-aveţi voi de unde şti cum o vede ălawinking.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Se poate sa te placa si el, dar poate ca nici el nu e sigur ca tu il placi si de aceea nu face primul pas.
Cred ca ar trebui sa ii dai de inteles ca il placi si atunci poate va face primul pas (daca te place si nu e timid). Ai putea face chiar tu primul pas, daca te crezi in stare ( mai tupeista ), dar inainte de asta incearca sa afli daca te place sau nu.
Sa ai o zi buna!
P. S. Ar trebui sa ne mai dai detalii despre cum se poarta el cu tine pentru ca din ce ne-ai spus nu reies prea multe lucruri.