| roCSaNa_1422 a întrebat:

Imi place un baiat ce sta in fata mea la scoala. Noi nu prea vb doar in ore cand nu avem ce face.Incerc sa nu tradez nimic fiindca nu sunt o fata "usoara" dar chiar il plac si cred doar cred ca si el ma place. Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Daca sta in fata ta ai un avantaj. intreaba-l ceva legat de tema sau de ceva cei place muzica sau alte activitati care le plac baietilor " ai role?" sau "ai bicicleta? ". ce ai mai facut in week-end. comunicati si pe mess si o sa te placa si el daca si numai daca esti pe gustul lui happy