| madapisicuta22 a întrebat:

Imi place un baiat... dar este timid as vrea sa stiu cum potsa vb cu el fara sa ma intimidez si sa vb aiureli va rog ajutati-ma funditaaaaaalaughing

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Gaseste un punct de interes comun:"D jocurile sau masinile, ceva cu care sa discuti despre el despre familia lui despre planuri de viitorbig grin fii indrazneata bagate in seama

1 răspuns:
| SpEEdz0r a răspuns:

Inainte sa te intalnesti cu el fa`ti un plan cu ce vrei sa ii spui. Un interes comun. Si dupa intreaba`l daca el simte ceva pentru tine! Succes`z