| ChocolateDroid a întrebat:

Imi place un baiat de mult timp si lui ii placea de o fata de cand il stiu laughing Apoi mi-a spus la scoala ca ma place si ca ar vrea sa fie cu mine. Ce puteam sa zic? Evident da. Nimic serios ...Blah Blah laughing Apoi i-a trecut de mine si iar a revenit la acea fatahee hee Dar in acelasi timp se purta cu mine de parca am fi impreuna straight face Intr-o zi a spus ca nu mai ii place de fata aia... Si in acea seara a scris la status ceva de genu : O iubesc dar degeaba ca ea nu.
Ce sa inteleg? Nu stiu ce sa fac?
Help sad

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E indragostit si, din pacate pentru tine, n-o sa-si revina prea curand!
Are parte de prima lui dragoste neimpartasita si nu stie cum sa se opreasca, sa spuna stop si sa treaca mai departe!

Eu zic sa iti vezi de viata ta ca inima lui, deocamdata, e data!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Cred ca ori nici el nu stie ce vrea, ori se joaca cu voi.

| Allexy_6463 a răspuns:

Hmm.Nu stie pe cine sa aleaga.
Dar daca ii placea de mult timp de acea fata, poate s-a saturat de ea si vrea sa revina la tine.Cu alte cuvinte, nu prea stie ce vrea.
Cat despre status, eu cred ca se referea la tinesmug.
Apropie-te de el, ce stii tu, ca sa isi dea seama ca si tu il placiwinking.

| (๏̯͡๏ blue bijou a răspuns:

In primul rand daca simte acelasi lucru nu-ti fie rusine spune-i! daca tie rusine nu-i nimic pentru ca orice fata la prima incercare se teme daca e prima:->