| cristynaGoldenRose a întrebat:

Imi place un baiat din scoala e din clasa 8 iar eu in 9. Il vad deseori prin scoala, iar deciteva ori am nimerit cu el in rutiera. Citeodata ma priveste lung, dar citeodata nici macar nu ma obserrva. Ce pot sa fac sa-i atrag atentia (eu nici nu stiu poate are prietena), eu sunt cam timida si exterm de rusinoasa (depinde de dispozitie). Nu vreau sa ma itntalnesc cu el, vreau doar sa-l cuceresc, sa inteleg ce om este, pentru ca imi pare interesanta personalitatea lui. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Cand mai faceti schimburi de priviri, incearca sa ii zambesti, si sa se vada asta.
Si cu timpul, poate ajunge sa iti ceara idu si de acolo te descurci tu.
SAAAU mai poti folozi fazele din desenele animate laughing Iti scapa caietele pe jos cand treci pe langa el, el se apleaca sa te ajute si. de acolo vezi tu laughing.

| Sociopat a răspuns:

Micutu are frizurica de justinica bieberica? A venit primavara e cald afara o sa se tunda curand... ZERO sper

| cristynaGoldenRose explică (pentru Sociopat):

Cam asa ceva... da oricum e pe departe de Justin

| Hash001 a răspuns:

Se vede ca vrei sa-l chinui, o faci doar din placerea de a-l vedea ca te vrea. "sa-l cuceresc"

| cristynaGoldenRose explică (pentru Hash001):

Das..asta mi-e planul )) nu stiu de ce dar asta vreauwinking

| Hash001 a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Pai fa-te cocheta, machiaza-te imbraca-te "vulgar". Atragi orice privire inclusiv pe a lui.