| Bombonica70 a întrebat:

Imi place un baiat el nici nu ma observa ce sa-i fac sa ma observe ii zic ca-l iubesc dar el nu intelege ce sa fac

24 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O sa "opserve" si-o sa te lase la fel de repede daca-i scrii o scrisoare cu multe, multe greseli gramaticale.

Răspuns utilizator avertizat
| Dmonik a răspuns:

Ia vezi, poate daca inveti bine il impresionezi...
Daca ii spui ca il iubesti asa cum ai scris aici, nu va intelege niciodata!

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te remarca deoarece scrii incorect si anume opserva in loc de observa. Pentru a fi bagata in seama ar fi bine sa te imbraci sexy, sa fii cat mai mult in preajma lui si sa te comporti de asa maniera incat prin felul tau de a fi sa-i atragi constant atentia.Aiputea sa te folosesti de un/o prieten/a comun/a care sa-i spuna efectiv care sunt sentimentele tale fata de persoana lui.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bombonica70):

Daca nu se simte atras de tine crede-ma draga mea ca te zbati si lupti degeaba.Intre voi doi nu exista acea atractie provocata de chimismul corpurilor voastre, adica spus in alti termeni sunteti incompatibili. Dar nu te supara ori cine greseste dar invata daca doreste. Sper sa intelegi, nu mi-o lua in nume de rau, iti vreau doar binele.Pa,pa.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bombonica70):

Ai vorbit vreodata cu el macar din postura de prieteni? Stie de existenta ta de zbuciumul tau sufletesc, de faptul ca ai fi in stare sa faci/accepti orice pentru el? crezi ca merita toate astea unul care nu incearca macar sa te cunoasca. Poate analizezi situatia din aceasta postura

| SkyPilot a răspuns:

Priveste-l in ochi, zambeste-i, intra in vorba cu el, cauta-ti de lucru pe langa el. Mai departe ar trebui sa actioneze el daca te place. Daca nu te place, nu ai ce sa faci.

| AirănMeidăn a răspuns:

E vorba despre mine... stiu
stiu asta

Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

Puneti niste girofare de politie laughing

| drogh a răspuns:

Fapte,nu vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te imprietenesti cu el apoi sa i-o spui.Il iei cu usurelul altfel va fi prea uimit.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bombonica70):

Bravo! Continua prietenia cu el apoi, cand vezi ca incepeti sa fiti tot mai apropiati, ii spui ca il placi.

| Țoglă a răspuns:

Nu poți să-i zici cuiva că îl iubești fără să-l cunoști mai bine.Îl bagi în eroare și va crede că zici asta numai în glumă.
Apropie-te mai mult de el și vezi cum va decurge situația... dulcegăriile le ții la final.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns (pentru Bombonica70):

Dacă te evită de atâtea ori, eu zic să o lași baltă.

Răspuns utilizator avertizat
| Burlacu006 a răspuns:

Pai un singur lucru ai putea face.Saruta-l.