| kristy_7612 a întrebat:

Imi place un baiat enorm. Eu il cunosc dar el nu stie ca exist. Cred ca daca am avea ocazia sa vorbim ne'am intelege chiar bine. Mie imi place mult de el, dar cred ca are prietena. Ce sa fac? Ajutor pls!

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu stie ca existi, nu ati vorbit, are prietena...tocmai ai enumerat marile probleme in calea fericirii alaturi de el!
Eu zic sa le iei pe rand, mai intai fa-te 'vazuta', apoi intra in gasca lui si vezi daca iti mai place de el caci aparentele inseala...inseala grav!
Totusi, nu iti recomand sa faci vreun pas daca are prietena, nu de alta dar sa respectam si dragostea altora si nu e bine sa suferi degeaba pentru unul care are deja inima data!

1 răspuns:
| Boo a răspuns:

Pai mai intai de toate vorbesti cu el...
faci rost de id lui ii spui cine esti...
vorbiti.
va imprieteniti.
si daca vezi ca te simti bine cand vb cu el si el la fel.
ii spui.happy